• Організатор
  • Партнер Забігу 5 км
  • Партнер Велоетапу
  • Офіційний хронометрист
  • Партнер запливу 1,5 км
  • Титульний партнер
  • Генеральний медіапартнер
  • Офіційний партнер

Новини

21.05.2021

Цими вихідними у Києві відбудеться змагання DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021

Вже цими вихідними, 22-23 травня, у Києві відбудеться перший за останні 6 років повноцінний триатлонний старт — DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, а також Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції. 

 

DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА — друга подія триатлонної серії від Triathlon Ukraine, яку цього року започаткували Run Ukraine та Sapik Team. Перший захід відбувся минулими вихідними — DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА.

Подія триватиме два дні: 22 травня, у суботу, відбудеться Hoka забіг 5 км та дитячі старти, а 23 травня, у неділю — триатлонний старт, що включає етап плавання (750 м), етап велогонки (20 км) та етап бігу (5 км).

 

“Ми об’єдналися з однією з найкращих триатлонних команд Sapik Team для того, щоб популяризувати та розвивати триатлон в Україні та вивести його на якісно новий рівень. Наша глобальна мета — за 5 років вивести український триатлон на такий рівень, щоб привезти в Україну змагання Ironman. 

В першу чергу, хочеться подякувати нашим партнерам, які підтримують нас у цій ініціативі, і самі є носіями цих цінностей, самі займаються триатлоном та популяризують цей вид спорту. Завдяки такому симбіозу, завдяки тому, що ми можемо об’єднувати різні бізнеси, ми можемо побудувати щось унікальне та велике, те, що буде мати свою історію“, — відзначив генеральний менеджер Triathlon Ukraine Дмитро Черніцький.

 

Титульним партнером цьогорічних стартів Triathlon Ukraine стала інвестиційна компанія DRAGON CAPITAL.

 

“Для Dragon Capital триатлон почався з нашого генерального директора: Томаш Фіала залучився до цього спорту 6 років тому, зокрема пройшов 5 повних та 1 Ultra Ironman. Інші колеги також приєдналися до триатлону, бігу, вело, плавання та інших видів спорту. Ставши титульним партнером триатлонної серії Triathlon Ukraine, ми зможемо ще більше популяризувати спорт в нашій країні, масштабуючи нашу внутрішню культуру, наше бачення спорту на всю країну, щоб більше українців ставали здоровішими та сильнішими“, — керуючий директор компанії Dragon Capital.

 

Цього року у заході бере участь більше 500 учасників, серед яких майже 300 вийде на старт триатлонної дистанції. Тут зберуться представники майже всіх триатлонних клубів України. Змагатимуться вони за загальний призовий фонд у 30 тисяч гривень. Окрім нагородження абсолюту окремо відзначатимуть найшвидших жінок і чоловіків у п’яти вікових категоріях.

 

“Triathlon Ukraine — великий крок у розвитку триатлону в Україні, і головна мета нашого проєкту — залучити нових людей у цей вид спорту. Зараз цей вид спорту асоціюється з тим, що не кожен може собі його дозволити.

 

На змаганнях DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 буде проходити Чемпіонат України з триатлону. Для нас велика честь, що Федерація триатлону України довірила нам проведення такого важливого старту”, — прокоментував співзасновник Sapik Team та Triathlon Ukraine Данило Сапунов, один із найтитулованіших триатлоністів України.

 

В рамках події відбудеться і Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції, за результатами якого буде сформована збірна країни на Чемпіонат Європи. Тож у заході візьмуть участь усі ТОП атлети країни, серед яких члени національної збірної України: Віталій Воронцов, Сергій Курочкін, Софія Прийма та Маргарита Крилова.

 

“Перемога на DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 була для мене дуже важливою, оскільки це перший старт в Києві за довгий час. Для мене було дуже хвилююче змагатися саме у столиці.  Маршрут спринтерської дистанції DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021, порівнюючи з європейськими стартами з дуже вузькими вуличками, досить легкий, якщо не буде важких погодних умов.  Звісно, у цю неділю я знову буду змагатися за перемогу“, — сказав Віталій Воронцов, триатлет, член збірної України з триатлону, переможець DRAGON CAPITAL ДУАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021.

 

“Чемпіонат України з триатлону в рамках DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 основний старт перед чемпіонатом Європи, тому для спортсменів це один з найважливіших стартів цього року. Зараз у нас заявлено 47 чоловіків і 27 жінок. Змагання проходитимуть в трьох категоріях еліта, молодь до 23 років і юніори.  Упевнений, що професіоналізм організаторів дасть поштовх у розвитку аматорського спорту в Україні”, — сказав Едуард Панарін, генеральний секретар Федерації триатлону України.

 

Окрім індивідуальних дистанцій, в рамках івенту передбачені також командні змагання, естафета та кубок Datagroup СЕО Tri Cup.

 

«Ми раді стати офіційним партнером цієї яскравої серії спортивних подій у Києві. Наша компанія вже декілька років поспіль підтримує популяризацію спорту як в Україні загалом, так і в корпоративному секторі зокрема. Цього року разом із Triathlon Ukraine в межах трьох цьогорічних тріатлонних стартів Спринт, Олімпік, 70.3 нами започатковано Кубок СЕО (Datagroup CEO TRI CUP), створений для учасників забігів категорії «Топ-менеджмент/власники бізнесів». За результатами кожної з подій ми визначимо по шість переможців (1-3 місця серед чоловіків та жінок) та проведемо нагородження на гала-вечері після останнього заходу. Кубок покликаний об’єднати активний український топ-менеджмент та сприяти нетворкінгу лідерів компаній, що розвивають бізнес в Україні та впроваджують здоровий та активний спосіб життя в корпоративну культуру компанії», — підкреслює Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

 

Учасник кожної з дистанцій отримає на фініші пам’ятну медаль. 

З метою створення безпечних умов для учасників заходу рух автотранспорту деякими вулицями Подолу та Набережно-Хрещатицькою буде перекрито під час проведення змагань. З детальною інформацією щодо обмеження руху можна ознайомитися за посиланням

 

Змагання проходитимуть із дотриманням усіх санітарних норм та правил карантину, а кожен з учасників отримає маску до та відразу після старту.  Організатор заходу Triathlon Ukraine турбується про безпеку учасників, тож на змаганнях DRAGON CAPITAL СПРИНТ ТРИАТЛОН КУБОК КИЄВА 2021 передбачені наступні нововведення:  

 

 

У 2021 році Triathlon Ukraine організує 4 старти: 

 

 

Реєстрація триває: 

sprint.triathlonukraine.org

 

Контакти для ЗМІ:

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

тел.: 067 995 2767

email: [email protected]