• Організатор
  • Партнер Забігу 5 км
  • Партнер Велоетапу
  • Офіційний хронометрист
  • Партнер запливу 1,5 км
  • Титульний партнер
  • Генеральний медіапартнер
  • Офіційний партнер

Для ЗМІ

25.12.2020

Чемпіонат України з триатлону відбудеться у межах Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 від Triathlon Ukraine

 

 

 

Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції після багаторічної перерви знову відбудеться у центрі Києва.

 

23 травня 2021 року в столиці відбудеться спортивне змагання Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021, в межах якого відбудеться Чемпіонат України.

 

Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 – один з етапів триатлонних стартів від Triathlon Ukraine, спільного проєкту компанії-бігового організатора Run Ukraine та триатлонної команди Sapik Team.

У першому триатлонному сезоні Triathlon Ukraine в 2021 році заплановано 5 заходів: з акватлону, дуатлону та три триатлонних старти на різних дистанціях.

 

 

“Не знаю, це щастя чи карма, але вже в перший сезон проведення триатлонних стартів ми проведемо Чемпіонат України на спринтерській дистанції. Права на помилки просто не маємо, — зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.Наша мета — це створення відповідних умов, впровадження якісних стандартів в організації стартів, як для любителів, так і професійних атлетів. Ми бачимо Україну здоровою і багатою нацією, через спорт ми популяризуємо цінності здорового життя для кожного. Ми віримо у підтримку спільноти, адже великі цілі досягаються лише на посвяченні кожного. Триатлон має зайняти почесне авторитетне місце серед масових стартів України та східної частини Європи”.

 

Вперше за довгий час Чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції знову відбудеться у центрі Києва: спортсмени стартуватимуть на Набережному шосе, а фініш бігового етапу розташовуватиметься на Контрактовій площі.

“В останні роки Чемпіонат України проводився за межами Києва, у Київській області. У 2021 році ми фактично повертаємо його у столицю, де він не проходив останні 6 років, — зазначив Генеральний секретар Федерації триатлону України Едуард Панарін.Run Ukraine — це амбіційна команда з великим досвідом, і ми вже намітили серію стартів на 2021 рік. Я думаю, що ми не обмежимося проведенням лише одного Чемпіонату України та Кубку Києва, але будемо планувати й міжнародні змагання”.

 

Триатлон – це порівняно молодий вид спорту, який швидко розвивається і захоплює нових прихильників. Він поєднує етапи плавання, велогонки та забігу, які учасник має подолати послідовно, один за одним. Спринтерська дистанція з триатлону — це 750 м плавання, 20 км велозаїзду та 5 км бігу, на подолання яких спортсмену виділено 2 години.

Поряд з учасниками Чемпіонату України в Sprint Triathlon Kyiv Cup 2021 зможуть взяти участь і триатлети-любителі, які готові кинути собі подібний виклик та випробувати межі можливого.

Для цього потрібно зареєструватися на сайті https://triathlonukraine.org/ 

Реєстрація відкриється 29 грудня.

 

Контакти:

Анастасія Руссу

моб.тел: +380 50 1781168

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]